Ciekawe realizacje

BUDOWA STACJI BAZOWYCH TELEFONI BEZPRZEWODOWEJ (NMT GSM)

Charakterystyka: Jako jedna z pierwszych firm realizowaliśmy obiekty telekomunikacyjne dla telefonii bezprzewodowej. Powstające wtedy obiekty mierzyły nawet ponad 100m n. p. t. . Jako sprawdzona firma dalej realizowaliśmy obiekty. Ostatnio dostarczyliśmy konstrukcję dwóch wież 40m i 30m na początku 2010r.

nmt1 nmt2 nmt3

BUDOWA STACJI BAZOWYCH TELEFONI BEZPRZEWODOWEJ (GSM)

Charakterystyka: Operator telefonii komórkowej wybrał naszą firmę jako jednego z głównych dostawców wież telekomunikacyjnych. Sprostaliśmy oczekiwaniom operatora realizując obiekty z wyprzedzeniem. Nasze konstrukcje należały do grona nowoczesnych i zoptymalizowanych pod kątem użytkownika. W podsumowaniu tych dostaw zrealizowaliśmy blisko 120 obiektów.

 

tel1 tel2 tel3

BUDOWA STACJI RADAROWYCH DLA STRAŻY GRANICZNEJ

Charakterystyka: Realizacja pilotażowego odcinka wież radarowych uznana została za podstawę do tworzenia wytycznych budowy posterunków obserwacyjnych SG. Wiele problemów, które napotkaliśmy rozwiązaliśmy z udziałem Politechniki Gdańskiej.

st3
st1
st2

 ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE NA KONSTRUKJI STALOWYCH NA WYSOKOŚCIACH DLA STACJI BAZOWYCH

Charakterystyka: W stałej współpracy od wielu lat zabezpieczamy konstrukcje stalowe wież i konstrukcje wsporcze anten. W zestawieniach ilościowych rocznych malowaliśmy w granicach 15.000m² do 25.000m². Współpraca była jak najbardziej pozytywna, a podczas realizacji mieliśmy przyjemność zwiedzić dużą część Polski (pomalowaliśmy około 180 obiektów). 

antykorozja2 antykorozja1

zobacz więcej zdjęć zabezpieczeń antykorozyjnych...

WYTWORZENIE WRAZ Z MONTAŻEM MASZTU 120m

Charakterystyka: Prawdziwym wyzwaniem oraz sprawdzianem alpinizmu przemysłowego, jest budowa unikalnego masztu kratowego o wysokości 120,4m. Czasami brakuje miejsca by postawić stopę. Najważniejsze, że radzimy sobie z takimi budowami w różnych warunkach, bo nawet atak mrozów zimą nas nie zatrzymał.

120m zdj4
120m zdj3
 120m zdj1

 zobacz więcej zdjęć masztów...

BUDOWA FABRYKI KOSTKI BRUKOWEJ

Charakterystyka: Firma Valdam była generalnym realizatorem prac budowlanych przy realizacji nowej fabryki.

hala1 hala2
hala3 hala4

BUDOWA HALI SPRZEDAŻY DLA SKLEPU OGRODNICZEGO

 
Charakterystyka: Dumnym nie trzeba być z rzeczy dużych, ale też z tych rzeczy, których realizacja przyniosła nam satysfakcję. Projektowanie małej, hali o powierzchni 200m², potrwało 3 miesiące. Postawiliśmy sobie jako zadanie optymalizację konstrukcji wraz z otrzymaniem korzystnego efektu wizualnego. W efekcie powstał obiekt halowy o konstrukcji nośnej z ramokratownicowej. Płatwie zaproponowano jako kratownicę przestrzenną samo stężającą się. Ważnym elementem było
również stworzenie obudowy, która estetycznie przylegałaby do konstrukcji.

ogrod4 ogrod3
ogrod2 ogrod1